F80

F80


Zapytanie o produkt
Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Twój e-mail
Telefon
Przepisz nazwę z obrazka

Różne ridzaje Sprężyn na produkty

Imponującą ładowność urządzenia uzyskujemy dzięki możliwości zastosowa-nia różnego rodzaju uzwojenia sprężyn, aż w 5 konfi guracjach ich skoku. Możliwość zamontowania do 8 półek, na każdej z nich dostępne 10 sprężyn, które można łączyć po dwie na większe produkty. Konfi guracja sprężyn jest nieograniczona, na jednej półce mogą być zainstalowane sprężyny pojedyn-cze i podwójne w różnych rozmiarach jednocześnie. Łatwa zmiana ustawień pozwala na każdorazowe dostosowanie pojemności automatu do aktual-nych potrzeb eksploatacyjnych.

 

Automat F80 jest samoobsługową maszyną, automatycznie wydającą do 80 różnych typów produktów. Oparty na wyrzutnikach, umożliwia przechowy-wanie bardzo dużej ilości produktów na małej powierzchni. Intuicyjne zarzą-dzanie zapewnia ekran z 15 dotykowymi przy-ciskami. Ładowanie produk-tów jest proste i szybkie. Do automatu, można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz oraz automat pomocniczy bez panelu użytkownika.


Asortyment dodatkowy

zamek

Dedykowany zamek z jednym, uniwersalnym kluczem

Zamek pinowy renomowanej firmy Baton zapewnia otwieranie wielu automatów jednym kluczem, skutecznie chroniąc przed otwarciem kluczem uniwersalnym. Zamek został wykonany z wysokogatunkowej stali.

 

czytnik

Czytnik kodów kreskowych

Czytnik kodów kreskowych umożliwia identyfikację nawet najbardziej zniszczonych kodów, dzięki oprogramowaniu do poprawy odczytu. To wysokiej jakości, wieloliniowy (18 linii skanujących) czytnik laserowy, przystosowany do pracy w pozycji pionowej. Przeznaczony jest do zabudowy. Idealnie nadaje się do identyfikacji produktów ładowanych oraz tych, które pobierane są z automatów wydających.

Rury ochronne

Rury ochronne

Rury ochronne tworzą barierę zabezpieczającą boki automatów przed uderzaniem wózków i innych pojazdów na halach magazynowych. Wytrzymała, stalowa konstrukcja zapewnia skuteczną ochronę. Rury montowane są do boków automatów w otwory technologiczne, uprzednio przygotowane za pomocą śrub. Konstrukcja jest malowana proszkowo na jaskrawe kolory lub inaczej - według indywidualnych potrzeb.

wifi

Modem Wi-Fi

Wszędzie tam gdzie nie ma możliwości łatwej instalacji sieci kablowej LAN, maszynę można podłączyć do sieci lokalnej za pomocą interfejsu Wi-Fi.

Przedłużenie gwarancji

Przedłużenie gwarancji

Rozbudowana oferta rozszerzenia gwarancji umożliwia przedłużenie ochrony nawet do 6 lat (na same części). Wariant kompleksowej ochrony (all inclusive) obejmuje naprawę automatów przez autoryzowanych serwisantów z gwarantowanym czasem reakcji do 24h.

 


 

PARAMETRY TECHNICZNE

 

 

PARAMETRY TECHNICZNE
Wysokość [mm] 1915
Szerokość [mm] 900
Głębokość [mm] 895
POJEMNOŚĆ [SPIRALE JEDNEGO TYPU]
9 720
12 960
15 1200
18 1440
24 1920
INNE
Temperatura pracy [°C] 5 - 40
Waga [kg] 350
Pobór prądu [Watt] stan czuwania: 12 / dystrybucja:25
Napięcie [V] 230 / 1 A
Dopuszczalne obciążenie [kg] 25
Wymiary RODZAJE SPRĘŻYN POJEMNOŚĆ SPRĘŻYN
Miejsce na rysunek techniczny. lewa, prawa 9
lewa, prawa 12
lewa, prawa 15
lewa, prawa 18
lewa, prawa  OPINIE UŻYTKOWNIKÓW


Imię / nick
Treść komentarza

OSTATNIO PRZEGLĄDANE PRODUKTY